Moja twarz tysiące różnych oblicz ma, a kropla jej każdym odbiciem

. ot] Casio-jak skrócić bransoletę? Kupiłem sobie przez net zegarek, tylko że ma za długą bransoletę. Można to jakoś skrócić?. Czy wie ktos jak sie skraca bransolete w zegarku casio aw-80d? taki jak tutaj http: www. Zibi. Pl/produkty2. Asp? kat= 1& podkat= 66& id= 357) Mateusz91krk napisał (a): ale jak kupie na casiomarket. Pl i potem pójdę do zegarmistrza i skrócę bransoletę to chyba nie stracę gwarancji.Zegarek Casio Edifice ef-126d-7avef-zobacz opis, przeczytaj opinie. Ten kupiłem do koszul po zakupie musiałem skrócic bransoletę bo małą mam rękę. w serwisie casio m1 nie umieją skracać branzolety, instrukcja jest nie. Jesteś taki mądry i utalentowany sam sobie skróć bransoletę:Casio Edifice eqw-m710. 2010/11/01 tomirek Skomentuj Przejdź do komentarzy. Się tylko do dwóch pozycji i pozwala skrócić bransoletę o zaledwie 3mm.

. Podobnie jak w innych nowszych zegarkach Casio stosowane jest. w sposób dość kiepski (zresztą w droższym Edifice też tak to wyglądało).

. Bransoletkę łatwo można skrócić poprzez odpinane człony. Stalową kopertę i bransoletę w odcieniu złota, datownik, wodoszczelność 50m.